Контактні телефони:
✆ 067 829 00 65
✆ 067 829 00 68
✆ 098 188 11 61

Новини компанії та ринкуПрогноз розвитку світового ринку пестицидів до 2019 року

За прогнозами провідних світових фахівців у галузі сільськогосподарської хімії та охорони навколишнього середовища, протягом наступних п'яти років ми зможемо спостерігати значне зростання світового ринку препаратів по боротьбі з хворобами бур'янами та шкідниками рослин.


Згідно з розрахунками профільних експертів у 2019 році обсяг світового ринку пестицидів становитиме 3,3 мільйона тонн, що в доларовому вираженні дорівнюватиме 81,13 мільярда доларів США. Дані показники будуть досягнуті за середньорічного приросту ринку рівним 6,9%.


Збільшення ринку пестицидів безпосередньо пов'язане зі збільшенням населення Землі та зі зростанням середньорічного споживання калорій на душу населення. Такий збільшений попит на їжу вимагає збільшення орних земель або підвищення врожайності вже існуючих сільськогосподарських угідь за рахунок ефективної боротьби зі шкідниками та хворобами рослин.


Відповідно до поточних прогнозів аналітиків світова структура споживання пестицидів у 2016 році виглядатиме таким чином: лідером ринку буде Китай, а друге місце займе Японія, обігнавши Євросоюз і США.


Слід зазначити, що прогнозоване зростання ринку пестицидів викликає серйозні побоювання Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA), яке вживає серйозних зусиль для зниження рівня застосування пестицидів через шкоду навколишньому середовищу і здоров'ю людини, що завдається ними.