Контактні телефони:
✆ 067 829 00 65
✆ 067 829 00 68
✆ 098 188 11 61

Новини компанії та ринкуНові перспективи у боротьбі з нестачею прісної води

Американськими вченими з лабораторії Sandia National Laboratories була розроблена методика, що дозволяє забезпечити прісною водою жителів посушливих регіонів у всьому світі.

 

Запропонована американськими фахівцями технологія зможе застосовуватися для очищення, як ґрунтових вод, так і для опріснення морської води. Суть нового методу полягає у наданні фільтруючим пластин властивостей, якими володіють мембрани клітин живих організмів. Даний метод очищення води отримав назву "біомімезіс" або "біомімікрія". Особлива цінність подібного методу очищення води полягає в тому, що новий фільтр не тільки затримуватиме шкідливі речовини, що знаходяться у воді, але й пропускати корисні для організму людини мінерали і мікроелементи. Такі властивості нового методу дуже затребувані нині, так різноманітна промислова хімія, що активно використовується в багатьох сферах промисловості, негативно впливає на запаси прісних вод нашої планети.

 

Найбільш ефективним методом очищення води в даний час вважається «зворотний осмос». Однак такий спосіб очищення води має дві негативні особливості, це видалення з води корисних домішок та нерентабельність використання зворотного осмосу для промислових цілей.

 

Саме тому «біомімезис» є більш прогресивним способом очищення води, оскільки зберігає її корисні властивості і здатний очищати приблизно в тисячу разів більше води, ніж аналогічна за масштабами установка зворотного осмосу.