Контактні телефони:
✆ 067 829 00 65
✆ 067 829 00 68
✆ 098 188 11 61

Сільське господарство



Магній сульфат

Опис товару

Формула - MgSO4, MgSO4 x7H2O.

 

Зовнішній вигляд - безбарвний кристалічний порошок.

 

Опис - сульфат магнію він же - магній сірчанокислий семиводний, не має запаху, добре розчиняється у воді і схильний до вивітрювання на відкритому повітрі..

 

Застосування - сульфат магнію використовується в промисловості, сільському господарстві, медицині та ветеринарії..

 

У промисловості сульфат магнію застосовується для вирішення наступних завдань:
• дублення натуральної шкіри;
• виробництво вогнестійких тканин та паперу;
• отримання магнезіальних цементів;
• обтяження бавовни та шовку, протрава тканин у текстильній промисловості.

 

У медицині та ветеринарії сульфат магнію застосовується як спазмолітичний, проносний, жовчогінний засіб.

 

Сульфат магнію у сільському господарстві

У сільському господарстві сульфат магнію використовується як добриво, є джерелом магнію та сірки для рослин. Використовується для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, що ростуть на відкритому та захищеному ґрунті.

 

Однією з основних позитивних якостей сульфат магнію є те, що він не забруднює ґрунт шкідливими речовинами і легко засвоюється рослинами. Застосування сірчанокислого магнію характеризується тим, що рослина бере з ґрунту це добрива тільки стільки, скільки йому потрібно. сульфат магнію, що залишився в землі, засвоюватиметься наступними поколіннями рослин до повного його вичерпання.

 

Окремо слід зазначити, що застосування сульфату магнію у поєднанні з фосфорними або азотними добривами посилює його сприятливий вплив на рослини. Так наприклад, якщо поєднати сечовину сульфат магнію, то це значно знизить опіковий вплив карбаміду на листя і стовбури рослин.

 

Недолік магнію в грунті найсильніше проявляється в таких рослинах як огірки, помідори, картопля, цукрові буряки, бобові культури, ріпак і кукурудза. Особливо це помітно в тому випадку, коли рослини виростають на кислих та легких ґрунтах. При нестачі в рослинах такого добрива як магній сірчанокислий семиводний простір між жилками листя спочатку жовтіє, потім темніє і в більшості випадків листя надалі відмирає.

 

Специфіка використання сульфату магнію

 

Найкращим часом для внесення сульфату магнію в землю є весна, відразу після танення снігу. Перед засіванням полів дане добриво вносять при розорюванні території. При посадці овочевих культур сульфат магнію вноситься в кожну лунку до приміщення розсади або насіння. При добриві дерев слід обкопати грунт навколо стовбура, внести дане добриво і засипати землею.

 

Підживлення сільгосп культур магнієм проводиться за необхідності. Однак слід пам'ятати, що її не бажано проводити при високій температурі повітря, сильному вітрі, активному ультрафіолетовому випромінюванні та в період до розкриття нирок.