Контактні телефони:
✆ 067 829 00 65
✆ 067 829 00 68
✆ 098 188 11 61

Про компанію

Компанія ALTERA Chemical входить до складу міжнародної інвестиційної групи UBI Group та є торговим підприємством, що спеціалізується на оперативному постачанні хімічної продукції до всіх регіонів України. Спектр продукції, що поставляється нами, охоплює практично всі галузі промисловості.

Будучи прямим імпортером, ALTERA Chemical працює безпосередньо з багатьма провідними виробниками хімічної сировини з Азії та Європи. Це дає можливість не лише формувати найвигідніші цінові пропозиції для своїх клієнтів, а й здійснювати безпосередній контроль якості продукції країни експортері. При цьому ми активно залучаємо фахівців міжнародного лідера у галузі експертизи – компанії SGS.

На сьогоднішній день ALTERA Chemical постачає сировину для харчової, сільськогосподарської, хімічної, металургійної, фармацевтичної, нафтогазової та інших галузей промисловості. Склади компанії знаходяться у Дніпрі та Києві, що дозволяє у короткий термін доставляти продукцію по всій Україні. При цьому основою роботи компанії є індивідуальний підхід до клієнта з можливістю обговорення форм оплати, умов постачання та вартості продукції залежно від обсягів закупівель. Все це робить співпрацю з ALTERA Chemical комфортною та вигідною, що підтверджують понад 3000 підприємств, які вже є клієнтами компанії по всій Україні.

Компанія ALTERA Chemical – ваш надійний постачальник промислової, харчової та сільськогосподарської хімії.

Вибираючи нас як свого партнера, ви гарантовано отримуєте:

  • сучасну та якісну хімічну продукцію;
  • великий товарний асортимент у наявності на складі;
  • можливість постачання товарів на замовлення;
  • вибір максимально зручного для клієнта виду фасування та способу доставки товару;
  • можливість доставки товару до будь-якого регіону України;
  • резервування вибраних товарів досі оплати;
  • закупівлю роздрібних та оптових партій продукції;
  • прогресивну систему знижок та вигідні умови співпраці.

Звертайтесь до нас. Наші кваліфіковані та комунікабельні співробітники завжди нададуть вам вичерпну інформацію щодо пропонованої нами продукції.

Будемо раді співпраці!

Здесь вы можете ознакомиться со всем ассортиментом товаров, которые можно приобрести у нас.