Контактні телефони:
✆ 067 829 00 65
✆ 067 829 00 68
✆ 098 188 11 61

Харчова хіміяЛимонна кислота

Опис товару

Формула: С6Н8О7*H2O

 

Зовнішній вигляд:
Лимонна кислота є безбарвними кристалами, зовні схожими на цукор, або білим кристалічним порошком..

 

Опис:

Розкладається нижче за температуру кипіння при 175°C Температура плавлення: 153°C Щільність: 1,5 г/см³ Розчинність у воді, г/100 мл при 20°C: 59,2 Температура спалаху: 1010°C Коефіцієнт розподілу октанол/вода як lg Pow: -1.72 Розчинна в етиловому спирті, малорозчинна в діетиловому ефірі.

 

Зберігання:
Термін зберігання – 3 роки з дня виготовлення.

 

Вимоги безпеки:
При попаданні в дихальні шляхи, на шкірні покриви та очі викликає подразнення. Викликає подразнення гастроентерологічного характеру, викликаючи нудоту, блювання та діарею. При попаданні в очі рекомендується промивання водою не менше 15 хвилин. У разі потрапляння на шкіру промити водою з милом.

 

Застосування

Лимонна кислота найбільш м'яка за смаком у порівнянні з іншими харчовими кислотами, має приємний кислий смак, завдяки чому знаходить найширше застосування в багатьох галузях харчової промисловості:

  • у кондитерській промисловості: як підкислювач та підсилювач смаку;
  • у виробництві напоїв;
  • у консервній промисловості: як консервант замість оцту, який визнаний канцерогеном та застосування якого у більшості країн у харчовій промисловості різко обмежене;
  • в масложировій промисловості: оберігає продукцію від розкладної дії слідів важких металів, що знаходяться в них, шляхом утворення з ними комплексних сполук, таким шляхом значно знижується ймовірність прогоркання жирів, маргаринів і тваринного масла;
  • у косметичній промисловості;
  • у фармацевтичній промисловості;
  • у металургії: як реагент для зняття іржі та окалини з металевих поверхонь, при електротравленні міді.